#
Za vůní sněženek i slivovice
#
Za vůní sněženek i slivovice
#
Za vůní sněženek i slivovice

V. V. Fest

 

ZŠ a ZUŠ Strání, o.s. SPOKOS a skupina P.A.C. sound Vás srdečně zvou na 5. ročník V. V. Festu, který se uskuteční dne 6. července tradičně v areálu ZŠ Strání. Vstup do areálu od 14:00 hodin. Předprodej vstupenek: Restaurace U Popelků, Trully-landy bar Květná, Infocentrum ve Strání.

Již pátým ročníkem benefičního V. V. FESTu si připomeneme památku Václava Vanďurky, bubeníka místní kapely P.A.C., který v roce 1992  tragicky zahynul při autonehodě.

Během  hudebního maratonu zahraje sedm vesměs regionálních kapel, odstartuje  ENERGIA ze Slovenska a tečku obstará domácí P.A.C. po 20-ti letech v sestavě Pepa Čaňo, Peter Miklánek, Peťa Popelka, Jirka Novák.  Dále vystoupí kapely NEUTRAL, DARKIL, POWER 5, P.A.C., STREET 69, FREE FALL. Výtěžek z akce tradičně podpoří činnost základní umělecké školy působící při ZŠ Strání. Za čtyři ročníky jsme společně přispěli na nástroje a techniku pro děti za 115.000,-Kč.

 

Vstupenky na V.V.FEST zakoupíte za 100 Kč (na místě 150 Kč) v předprodejích v restauraci U Popelků, smíšené zboží U Popelků, Infocentru ve Strání a Trully-land baru v Květné. Vstup do areálu ZŠ Strání bude otevřen od 14.00 hod. V případě nepříznivého počasí bude místem konání tělocvična ZŠ. Občerstvení bude zajišťovat profesionální firma, která zajistí i profesionální stage pro účinkující. Jste srdečně zváni. Další informace na vvfest.over.cz