#
Za vůní sněženek i slivovice
#
Za vůní sněženek i slivovice
#
Za vůní sněženek i slivovice

Příprava adventních věnečků a rozsvícení vánočního stromu v Lopeníku

V sobotu 30.11.2013 se koná ve společenské místnosti budovy č. p. 215 příprava adventních věnečků , ukázka přípravy vánočních ozdob a paličkovaní krajky. Začátek akce je ve 14 hod. Účastníci přineste si po 4 svíčkách na každý věneček, který si chcete odnést domů. Vlonější účastníci si mohou přinést korpusy, nový účastnici obdrží nové.

Dále jsou zváni mládenci a děvčata k ozdobení a postavení vánočního stromu. Rozsvícení je plánováno na 16 30 hod – po setmění.

Na dopoledne jste zváni do obce Strání:

Přijďte si vychutnat atmosféru Vánoc! Obec Strání Vás srdečně zve na Vánoční jarmark, který se uskuteční 30. listopadu ve velkém sále Restaurace na Zámečku ve Strání od 8:00 hod. do 14:00 hod. VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!
Těšit se můžete na prodej vánočních dekorací, svícnů, perníčku, povidel, domací marmelády, medu, svíček, slovenských i francouzských sýrů, sypaných čajů, sušeného ovoce, a mnoho dalšího co k Vánocům patří! Také se můžete podívat na metodu paličkovaní, nebo vidět výrobu tradičních vánočních oplatků! A nebude chybět ani vánoční punč!